Kalisz: Przedszkolaki pobiegły po zdrowie

  • 26.04.2019, 05:00
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Przedszkolaki pobiegły po zdrowie
Dzieci z pięciu kaliskich przedszkoli wzięły udział w „Mini Maratonie po Zdrowie 2019”, który odbył się w Parku Przyjaźni. Zebranych powitał wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

W trakcie imprezy został rozstrzygnięty konkurs na logo Sieci Przedszkoli Ekologicznych. Najmłodsi wzięli udział w mini maratonie składającym się z sześciu konkurencji sportowych. Przedszkolaki odebrały medale i dyplomy. Wydarzenie, wpisujące się w obchody Dnia Ziemi, zorganizowały placówki zrzeszone w Sieci Przedszkoli Ekologicznych.
Sieć Przedszkoli Ekologicznych w Kaliszu powstała pięć miesięcy temu, tworzy ją sześć placówek, w tym inicjatorzy i założyciele: Przedszkole Publiczne nr 12 im. Koszałka Opałka, Przedszkole Publiczne nr 18 im. Chatki Puchatka, Przedszkole Publiczne nr 30 im. Krasnala Hałabały, Przedszkole Publiczne nr 1, Przedszkole Publiczne nr 20 i Przedszkole Publiczne nr 28 „Bajka”.
Fot. Katarzyna Maziec 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe