Kalisz: Wspólne śniadanie wielkanocne

  • 23.04.2019, 05:33
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Wspólne śniadanie wielkanocne
Wielu mieszkańców wzięło udział w Kaliskiej Wielkanocy na Głównym Rynku.

Do wspólnego śniadania wielkanocnego zaprosili wszystkich kaliszan prezydent Krystian Kinastowski i Edward Janiak, Biskup Kaliski. Na stole wielkanocnym stole znalazły się tradycyjne świąteczne potrawy. A wokół niego atmosfera wspólnoty i radości. 
- Dziękuję Państwu, że tak licznie przybyliście dzisiaj na Główny Rynek. Spotkajmy się przy wspólnym stole, porozmawiajmy i oczekujmy tego najważniejszego dnia w roku dla wszystkich chrześcijan – zwrócił się do uczestników śniadania Krystian Kinastowski, prezydent Kalisza.
Biskup Edward Janiak dołączył się do życzeń i pobłogosławił przybyłym na Główny Rynek kaliszanom. Organizatorami Kaliskiej Wielkanocy było miasto Kalisz wraz z Caritas Diecezji Kaliskiej oraz Ośrodkiem Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.
JK
Fot. Juliusz Kowalczyk

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe