Powiat Kaliski: Spotkanie Wielkanocne w Domu Samopomocy w Liskowie

  • 17.04.2019, 11:21
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Spotkanie Wielkanocne w Domu Samopomocy w Liskowie
Spotkanie Wielkanocne organizowane w Środowiskowym Domu Samopomocy im. Jana Pawła II w Liskowie odbyło się 16 kwietnia 2019 roku i przybrało charakter wielkanocnego śniadania.

Na stole nie zabrakło tradycyjnych potraw takich jak: żurku z kiełbasa, jajek, chrzanu i babki wielkanocnej.Spotkanie miało na celu kultywowanie polskiej tradycji wielkanocnej, o czym wspomnieli w swoim przemowach dyrektor Domu Samopomocy w Liskowie Anna Musiałowska oraz zaproszeni goście: Wicestarosta Kaliski Zbigniew Słodowy, Wójt Gminy Lisków Maria Krawiec, Z-ca Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Krzysztof Niedźwiedzki, Dyrektor Domu Dziecka w Liskowie Agata Trzęsowska oraz Starszy Kustosz Gminnej Biblioteki Publicznej w Liskowie Danuta Przybylska.

AF
Fot. Agnieszka Forster

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe