Powiat Kaliski: Jubileusz 100 - lecia urodzin

  • 18.04.2019, 05:03
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Jubileusz 100 - lecia urodzin
Setną rocznicę urodzin, 13 kwietnia 2019 roku, obchodziła mieszkanka gminy Opatówek Apolonia Cepak.

Dostojna jubilatka otrzymała moc serdecznych i ciepłych życzeń, przede wszystkim zdrowia na dalsze lata życia oraz ciepła rodzinnego i radości z każdego dnia. Z rąk burmistrza Gminy Opatówek Sebastiana Wardęckiego i kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Beaty Berezowskiej otrzymała kwiaty, drobny upominek i tort okolicznościowy. Burmistrz Gminy Opatówek złożył życzenia również w imieniu władz samorządowych
i pracowników Urzędu Miejskiego Gminy Opatówek oraz całej społeczności gminnej. Odczytano list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów - Premiera Mateusza Morawieckiego.

Setne urodziny to piękny wiek bogaty w wartości, doświadczenia i życiową mądrość, która to z całą pewnością oddziałuje na losy kolejnych pokoleń.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe