×

Powiat Ostrowski: Kurkowe strzelenie w Ligocie

  • 17.04.2019, 10:11
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Kurkowe strzelenie w Ligocie
Na strzelnicy brackiej w Ligocie rozegrano turniej strzelecki, zorganizowany przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie Ligota-Korytnica-Koryta. Przeprowadzono 3 konkurencje z karabinu sportowego bocznego zapłonu oraz konkurencje z pistoletu sportowego.

Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Raszków zdobyła Alina Stefańska, drugie miejsce zdobył Bogdan Bury, a trzecie Zenon Staniszewski. Najcelniej do Tarczy Brackiej strzelał Zenon Staniszewski, drugi był Bogdan Bury, a na trzecim miejscu znalazł się Marek Stefański. Strzelanie do Tarczy Losowej przyniosło zwycięstwo Ryszardowi Piniarskiemu, który wyprzedził Jordana Jaśkiewicza i Aleksandra Saburę. Tarcza pistoletowa okazała się szczęśliwa dla Aliny Stefańskiej, drugie miejsce zdobył Bogdan Bury, a trzecie Ryszard Januszkiewcz.

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe