×

Ostrów: Kolejna inwestycja Wodkanu

  • 12.04.2019, 18:08 (aktualizacja 14.04.2019, 22:16)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Kolejna inwestycja Wodkanu
Ruszyły prace związane z rozbudową kanalizacji sanitarnej w ulicach: Skowronkowej, Słowikowej, Kukułczej i Sowiej. To kolejna inwestycja Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. w tej części miasta, na którą czekali ostrowianie.

Wykonawcą tej inwestycji jest konsorcjum dwóch firm: Lider – Usługi Budowlano-Kanalizacyjne ,,Budokan’’ Czesław Gwizdek i ,,Melikan s.c.’’. Obie firmy działają na rynku ostrowskim. Stosowna umowa została podpisana 12 kwietnia br. Przewiduje ona wykonanie we wspomnianych ulicach kanalizacji sanitarnej oraz wykonanie wyprowadzeń od kanalizacji do granicy nieruchomości.

- To kolejna rozbudowa, która ma umożliwić mieszkańcom tych ulic podłączenie się do kanalizacji sanitarnej – mówi Marek Karolczak, prezes Wodanu S.A. w Ostrowie. – Przypomnę tylko, że to jedna z wielu takich inwestycji, które realizujemy w ostatnich latach w mieście.

Zadanie to kosztować będzie 1.082.833 złote. A zakończenie prac zaplanowano na 30 sierpnia 2019 roku.

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe