Powiat Ostrowski: Zmiana w zarządzie

  • 12.04.2019, 05:30
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Zmiana w zarządzie
Damian Grądzielewski został wybrany nowym członkiem Zarządu Powiatu Ostrowskiego, zastąpił na tym stanowisku Marię Tomaszewską.

Pisemną rezygnację z funkcji Maria Tomaszewska złożyła 15 lutego 2019 r. Na ostatnim posiedzeniu Rada Powiatu Ostrowskiego podjęła uchwałę o uzupełnieniu wakatu. Starosta ostrowski rekomendował na to stanowisko Damiana Gardzielewskiegoz klubu „Samorządny Powiat’’. On sam w krótkiej autoprezentacji mówił o swoich doświadczeniach samorządowych i tym, czym kieruje się w codziennej pracy. Zgodnie z regulaminem, w tajnym głosowaniu za kandydaturą Damiana Grądzielewskiego opowiedziało się 23 radnych, oddano także 2 głosy nieważne.
- Objąć stanowisko w Zarządzie Powiatu po Marii Tomaszewskiej, tak doświadczonej radnej, to bardzo duże wyzwanie. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy. Postaram się swoją praca przekonać do mnie tych nieprzekonanych – powiedział Damian Gądzielewski.
Starosta Paweł Rajski i przewodniczący Rady Piotr Walkowski podziękowani Marii Tomaszewskiej za pracę bukietem kwiatów.  

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe