Ostrów: Egzamin gimnazjalny się odbędzie!

  • 09.04.2019, 17:44
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Egzamin gimnazjalny się odbędzie!
Koniec ze stresem i niepewnością gimnazjalistów! Egzamin gimnazjalny w szkołach porwadzonych przez miasto Ostrów Wielkopolski odbędzie się. Zespoły nadzorujące egzamin są skompletowane.

W ostrowskich szkołach do egzaminu przystąpi 376 uczniów, z czego:  101 w Szkole Podstawowej nr 1, 115 w Szkole Podstawowej nr 2, 160 w Szkole Podstawowej nr 14.
W środę, 10 kwietnia, od godz. 9.00 uczniowie będą zdawać historię i WOS, a od godz. 11.00 język polski. Na czwartek zaplanowana jest część matematyczno-przyrodnicza. Od godz. 9.00 gimnazjaliści będą zmagać się z biologią, chemią, fizyką i geografią, a od godz. 11.00 z matematyką. Piątek, 12 kwietnia, to dzień egzaminu z języków obcych. O 9.00 odbędzie się egzamin na poziomie podstawowym, od godz. 11.00 na poziomie rozszerzonym.
- Drodzy gimnazjaliści, bądźcie jutro punktualnie o 8.00 w swoich szkołach. Nie myślcie już o strajku i skupcie się na tym, by jak najlepiej napisać egzaminy! Trzymamy za Was kciuki! - dodaje prezydent Beata Klimek.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe