Powiat Kaliski: Podsumowanie konkursu matematycznego

  • 08.04.2019, 05:00
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Podsumowanie konkursu matematycznego
W Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu odbył się II konkurs wiedzy dla uczniów technikum ,,Matematyka dla zawodowca”, w którym wzięło udział 37 osób z 8 szkół.

Matematyków powitał Jarosław Wujkowski, dyrektor ODN w Kaliszu, który podkreślił znaczenie posiadanych umiejętności matematycznych, zdolności logicznego myślenia i analizowania zadań. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom posiadanej wiedzy.

Najlepszymi matematykami w 2019 roku zostali: 1. Dawid Bączyk z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie, 2. Szymon Kozłowski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie, 3. Julia Kałużna z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych CKU w Marszewie.

W konkursie wzięli również udział uczniowie z Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU w Ostrowie Wielkopolskim, Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wielkopolskim, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kępnie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach i Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku.

 

UW

Fot. Urszula Wierucka

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe