Sport: Trzy brązy w Węgrowie

  • 02.04.2019, 06:00
  • Ryszard Binczak
Sport: Trzy brązy w Węgrowie
Ze zmiennym szczęściem walczyli w Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule light contact kadetów starszych zawodnicy KS Ziętek Team Kalisz. Turniej odbył się w Węgrowie.

Mistrzostwa były bardzo silnie obsadzone, bowiem udział w nich zgłosiło 475 zawodników z 55 klubów z całej Polski. KS Ziętek Kalisz reprezentowało ośmioro zawodników, którzy w sumie zdobyli trzy brązowe medale. Na trzecim stopniu podium stanęli: Adrianna Paszczyńska w kategorii 46 kg, Julia Kabzińska (50 kg) oraz Olaf Pera (+ 69). Pozostali zawodnicy, mimo wygranych w pierwszych walach do strefy medalowej nie dotarli. Do ćwierćfinału zakwalifikowali się: Kacper Ziętek (47 kg), Bartosz Biadała (52 kg) i Gabrysia Werner (+69kg). Udział w rywalizacji brali również Kacper Synoradzki (42 kg)i Marcin Zdun (+69 kg).

www.kalisz.pl , KS Ziętek Team

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe