Powiat Ostrowski: Ogólnopolski Dzień Sołtysa

  • 30.03.2019, 14:51
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Ogólnopolski Dzień Sołtysa
W Łowiczu, w zorganizowanym przez kancelarię premiera spotkaniu uczestniczyli sołtys wsi Janków Zaleśny Dorota Moraś oraz sołtys wsi Jaskółki Jarosław Domagała. Wszystkim sołtysom z gminy Raszków życzenia złożył również burmistrz Jacek Bartczak.

Uroczystości w Łowiczu rozpoczęły się o godz. 12 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji mszą świętą, którą odprawił biskup Andrzej Dziuba. Celem spotkania było integrowanie środowisk wiejskich i miałomiasteczkowych, prowadzące do rozwoju tych obszarów i poprawę życia na wsi. Gospodarzem uroczystości był Starosta Łowicki Marcin Kosiorek. Wśród zaproszonych gości na uroczystości znaleźli się premier Mateusz Morawiecki oraz m.in. minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński, minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Andżelika Możdżanowska. Obecnie w gminie Raszków odbywają się zabrania, na których burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak w podziękowaniu za integrację lokalnej społeczności wręcza sołtysom dyplomy uznania.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe