Siatkówka: Mistrzowie świata zagrają dla Kariny Zachary. Musisz tam być!!!

  • 24.03.2019, 08:00
  • Ryszard Binczak
Siatkówka: Mistrzowie świata zagrają dla Kariny Zachary. Musisz tam być!!!
Miłośnicy siatkówki będą mogli na żywo obejrzeć w akcji graczy Onico Warszawa i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Mecz odbędzie się 5 kwietnia w Opatówku, a cały dochód z tego spotkania przeznaczony zostanie na wsparcie Kariny Zachary, kaliskiej dziennikarki która walczy z chorobą.

W Opatówku będzie można zobaczyć w akcji wielu znakomitych siatkarzy, byłych i obecnych mistrzów świata. Z warszawską drużyną przyjedzie także najlepszy gracz ostatnich mistrzostw Bartosz Kurek. Ale będzie także Mateusz Bieniek, Paweł Zatorski, Aleksander Śliwka czy Andrzej Wrona. Zagrają mecz charytatywny, a zebrane pieniądze trafią do chorej kaliskiej dziennikarki Kariny Zachary. Bilety - cegiełki na to spotkanie będą do nabycia w cenie 50 złotych. Ich dystrybucja ruszy w najbliższy wtorek. Będzie je można nabyć między innymi w redakcjach kaliskich mediów oraz w kasie Miejskiego Klubu Sportowego. Dla kibiców przygotowanych będzie około 1000 biletów.

Przypominamy. Mecz odbędzie się 5 kwietnia o godz. 16.00 w hali w Opatówku. Tam trzeba być. Oglądając mistrzów w akcji pomożemy Karinie Zacharze w walce z chorobą.

BIN

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe