Ostrów: Fryzjerki z ZSU w Niemczech

  • 31.03.2017, 10:54
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Fryzjerki z ZSU w Niemczech
Siedem fryzjerek z Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczęła swoje staże zawodowe w niemieckim centrum doskonalenia zawodowego Handwerkskammer Südthüringen BTZ Rohr-Kloster w Rohr.
Staże zawodowe realizowane są w ramach projektu Zespołu Szkół Usługowych pt. „Chcę być zawsze profesjonalistą”, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, a sam projekt, współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego. Od 27 marca 2017 roku biorą w nim udział: Joanna Pośpiech, Agata Tomaszewska, Jagoda Lepka, Adrianna Rękosiewicz, Natalia Chmurzewska, Roksana Przepiórka i Daria Mazur. Uczennice są pod opieką Anny Kędzierskiej- nauczycielki z ZSU.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe