Powiat Kaliski: Przebudują drogę Koźminek - Cieszyków

  • 18.03.2019, 10:19
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Przebudują drogę Koźminek - Cieszyków
W siedzibie starostwa powiatowego w Kaliszu podpisano umowę dotyczącą przebudowy drogi powiatowej na odcinku Koźminek - Cieszyków.

W oficjalnym parafowaniu umowy z właścicielami Przedsiębiorstwa Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz uczestniczyli starosta Krzysztof Nosal i Wwcestarosta Zbigniew Słodowy. Dzięki tej inwestycji przebudowany zostanie prawie 10-kilometrowy drogi. Łączny koszt to 6 921 292 złotych.

W postępowaniu przedmiotowym złożono 3 oferty, z których najkorzystniejszą okazała się ta przedstawiona przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: wykonanie projektu tymczasowej organizacji ruchu i oznakowanie prowadzonych robót, roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, poszerzenie jezdni do 5,5 m, wymianę konstrukcji jezdni, budowę ronda, wykonanie warstwy wyrównawczej warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej, przebudowę i budowę chodników, wykonanie poboczy z kruszywa łamanego, odmulenie rowów oraz przepustów pod zjazdami, wymianę przepustów pod drogą, roboty przy obiekcie mostowym, oznakowanie pionowe i poziome, obsługę geodezyjną w tym geodezyjną inwentaryzację powykonawczą.
MM

Fot. Agnieszka Förster

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe