Powiat Ostrowski: Budowa hali przy miejskiej podstawówce rozpoczęta

  • 30.03.2017, 17:14
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Budowa hali przy miejskiej podstawówce rozpoczęta
Z początkiem marca ruszyły prace związane z budową hali sportowej, która powstanie przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach.
Ta jedna z ważniejszych tegorocznych inwestycji ma na celu nie tylko pobudowanie nowej sali gimnastycznej z całym zapleczem socjalnym, ale zgodnie ze specyfikacją techniczną także i trzykondygnacyjnego łącznika z budynkiem szkoły. Znajdą się w nim pomieszczenia dodatkowe, m. in. dwie szatnie, łazienki oraz kolejne cztery sale lekcyjne. Sama hala sportowa będzie posiadała pole gry o wymiarach 36x18 metrów ze składaną trybuną dla 163 widzów. Po przeprowadzonych w marcu pracach rozbiórkowych wykonawca z Ostrowa Wielkopolskiego rozpoczął przygotowywanie gruntu pod budowę oraz wylewanie fundamentów. Na zakończenie inwestycji przedsiębiorstwo ma czas do końca sierpnia 2018 roku. Środki na realizację zadania pochodzą z budżetu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce i wyniosą kwotę prawie 5.400.000,00 zł.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe