Ostrów: Małgorzata Puchalska ,,Być kobietą"

  • 13.03.2019, 17:03
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Małgorzata Puchalska ,,Być kobietą"
Forum Synagoga zaprasza na recital Małgorzaty Puchalskiej "Być kobietą". Koncert odbędzie się w sobotę, 16 marca, o godz. 18.00.

MAŁGORZATA PUCHALSKA znana jako dziennikarka Radia Eska, pracuje jako nauczyciel podstaw przedsiębiorczości w Zespole Szkół Technicznych w Kaliszu, ale od kilku lat rozpoznawana jest także jako wokalistka. Jak sama mówi zamiłowanie do muzyki zrodziło się u niej w dzieciństwie, gdy rozpoczęła naukę w szkole muzycznej I stopnia. Artystka ukończyła naukę gry na skrzypcach. Najwięcej doświadczenia i umiejętności zdobyła w Studiu Piosenki Piano Song pod okiem Anny Kowalkiewicz-Oligny.

Osiągnięcia Małgorzaty Puchalskiej to czołowe  miejsca kilka lat z rzędu na Festiwalu Ogólnopolskim Shalom oraz zwycięstwo na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Piramida 2013 w Budzyniu. Przede wszystkim preferuje piosenkę aktorską . To dzięki niej może wyrazić wszystkie emocje skrywane w głębi. Śpiewanie to ma być przede wszystkim chwila refleksji i zadumy nad otaczającym nas światem i tym co w naszym życiu jest najważniejsze. W repertuarze artystki znajdują się utwory Edyty Geppert, Michała Bajora, Alicji Majewskiej i Maryli Rodowicz – recital Małgorzaty Puchalskiej BYĆ KOBIETĄ to ma być przede wszystkim chwila refleksji i zadumy nad otaczającym nas światem i tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

Małgorzata Puchalska - śpiew
Przemysław Olek - fortepian
Grzegorz Walendowski - saksofon
Piotr Giernalczyk - gitara

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie Forum Synagoga.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe