Ostrów: ,,Gwiazda" na planie Tańca z Gwiazdami

  • 12.03.2019, 14:22 (aktualizacja 13.03.2019, 14:05)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: ,,Gwiazda" na planie Tańca z Gwiazdami
Nie lada atrakcję zapewnił Grupie Baletowej „Gwiazda” Tomasz Barański – tancerz i choreograf, który niedawno gościł w ostrowskim studio tańca.

Dziewczęta miały okazję pojechać do Warszawy, aby tam obserwować próbę generalną drugiego odcinka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.  Na parkiecie w ATM Studio pojawiły się wszystkie pary, występujące w programie a także prowadzący – Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Próba przebiegała dokładnie według scenariusza przygotowanego do nagrania kolejnego odcinka programu na żywo, którego emisja na antenie miała miejsce jeszcze tego samego dnia w Telewizji Polsat.

Tancerki „Gwiazdy” miały nie tylko okazję obejrzeć wszystkie choreografie, przygotowane na ten wieczór, ale również obserwować pracę ekipy technicznej, przygotowanie scenografii, oprawy muzycznej i multimedialnej a także zapowiedzi, wywiady i ustawienia przed kamerami. Najwięcej emocji wzbudziły jednak spotkania z gwiazdami i tancerzami. Jeszcze kilka minut przed próbą, dziewczęta gorąco przywitały się z Tomaszem Barańskim, by potem już z widowni dopingować swojego idola, partnerującego blogerce kulinarnej – Justynie Żyle. Na zakończenie próby generalnej, Justyna otrzymała od dziewcząt bukiet kwiatów oraz pamiątkowe zdjęcie całego zespołu „Gwiazda”, z życzeniami powodzenia w programie.

Wizyta na planie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dostarczyła młodym tancerkom niezapomnianych wrażeń, które zapewne na długo pozostaną w ich pamięci. Miały okazję do spotkania z osobami znanymi ze „szklanego ekranu”, zrobienia zdjęć, zdobycia autografów i odbycia ciekawych rozmów. Oprócz zaprzyjaźnionego już z „Gwiazdą”, Tomasza Barańskiego, szczególnie ciepło przyjęli je tancerz Rafał Maserak oraz aktor Sebastian Stankiewicz.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe