Lekkoatletyka: Starosta docenił lekkoatletów Stali

  • 12.03.2019, 09:00 (aktualizacja 12.03.2019 13:41)
  • Ryszard Binczak
Lekkoatletyka: Starosta docenił lekkoatletów Stali
Starosta Paweł Rajski zaprosił lekkoatletów oraz trenerów KS STAL LA, by podziękować im za wspaniały występ na Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu.

Starosta gościł złotych medalistów Halowych Mistrzostw Polski Juniorów: Natalię Benedykcińską (skok w dal) i Patryka Wykrotę (bieg na 200 m.). Zawodnikom towarzyszyli trenerzy: Marek i Michał Walczakowie. Oprócz podziękowań i pamiątek uczestnikom spotkania starosta wręczył na ręce trenerów czek na kwotę 10 000 zł. Gest ten był absolutną niespodzianką dla zawodników i trenerów.

- Cieszymy się zawsze z sukcesów naszych podopiecznych i jesteśmy z nich dumni. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, gdy nasze osiągnięcia zostają nie tylko zauważone, ale docenione przez władze miasta i powiatu ostrowskiego. Stąd niespodzianka w postaci czeku przekazanego przez starostę Pawła Rajskiego jest dla nas szczególnie cenna.

 

Podczas spotkania okazało się, że starosta był doskonale zorientowany przebiegiem zawodów, ale dopytywał o szczegóły rywalizacji, szanse w sezonie letnim, a także dalszy rozwój karier sportowych tych znakomitych lekkoatletów. Zwrócił również uwagę na świetną pracę organizacyjną w klubie, pozyskiwanie młodych talentów i profesjonalnie prowadzoną stronę internetową.

- Sukces jest pochodną wielu czynników – przede wszystkim talentu zawodników oraz profesjonalizmu trenerów i działaczy sportowych – mówił Paweł Rajski. - Kiedy oklaskujemy medalistów wielkich imprez mało kto wspomina właśnie pierwszych trenerów, którzy poznali się na talentach i potrafili je oszlifować tak jak robi to trenerski duet Walczaków.

 

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe