Ostrów: Przedwiośnie w Ostrowie

  • 09.03.2019, 08:30
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Przedwiośnie w Ostrowie
Przy partii Wiosna Roberta Biedronia powstała młodzieżówka o nazwie Przedwiośnie

Powstanie młodzieżówki zostało ogłoszone 26 lutego w trakcie konwencji partii w Gdańsku. Wtedy Robert Biedroń przedstawił zgromadzonym Patryka Stachowskiego – lidera Przedwiośnia. Przedwiośnie zaprasza osoby do 25 roku życia, którym nieobce są postulaty Wiosny, w tym prawa kobiet, prawa mniejszości seksualnych, cyfrowa edukacja w szkołach czy wspieranie nowoczesnych innowacji.

Młodzieżówka ruszyła również w południowej Wielkopolsce, gdzie koordynatorką jest pochodząca z Ostrowa Wielkopolskiego Wiktoria Mikołajczyk. Wiktoria Mikołajczyk ma 19 lat i na co dzień zajmuje się pracą biurową. Startowała w ostatnich wyborach samorządowych na radną do Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego. Angażuje się w lokalne wydarzenia, a jej pasja to literatura. Jest miłośniczką zwierząt

Podobnie jak koordynatorzy w całej Polsce, Wiktoria Mikołajczyk opublikowała na profilach społecznościowych film zachęcający mieszkańców Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Leszna i okolic do dołączenia do Przedwiośnia: https://twitter.com/wmikolajczykk/status/1101883319262871554 . Chętni mogą kontaktować się z Wiktorią przez Facebooka, Instagrama lub Twittera @wmikolajczykk.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Facet
Facet 09.03.2019, 15:16
Ja chętny nie jestem i uważam, żeby nie upuścić mydła.
Sylwek
Sylwek 09.03.2019, 12:06
Partia Wiosna i jej młodzieżówka Przedwiośnie to przegrany i przefarbowany Ruch Palikota oraz SLD w nowej amerykańskiej i bardziej zjadliwej wersji dla ogłupiałych małolatów. Ostrowscy działacze w większości, jak się zdaje to osoby związane z obecnymi władzami miasta. Warto przejrzeć profile internetowe lokalnych działaczy Wiosny, młodzieży Przedwiośnia, kto jest kim i z jakiego powodu.

Pozostałe