Kalisz: Mój zawód...

  • 06.03.2019, 10:00
  • Ryszard Binczak
 Kalisz: Mój zawód...
Już po raz jedenasty odbyły się Dni Kariery, podczas których uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjów zapoznali się z ofertą szkół branżowych i techników. Gospodarzem imprezy był Zespół Szkół Zawodowych im. Zesłańców Sybiru.

Wybór dalszej ścieżki kształcenia jest niezwykle istotną decyzją. Uczestnicy imprezy mieli okazję porozmawiać ze starszymi kolegami, a także z proponującymi atrakcyjne praktyki i staże zawodowe przedstawicielami Izby Rzemieślniczej i lokalnych pracodawców. Dni Kariery były też sposobnością do rozstrzygnięcia konkursu „Mój zawód – moja pasja”, w którym nagrody ufundowane były przez miasto Kalisz.

Organizatorem XI Dni Kariery była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kaliszu. W przygotowanie imprezy włączyło się także Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe