Pierwszy bal w nowej świetlicy

  • 02.03.2019, 06:51 (aktualizacja 02.03.2019, 06:54)
  • Henryk Olkiewicz
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mieszkańcy osiedla ,,Stare Kamienice’’ w Ostrowie Wielkopolskim 1 marca br., w ostatni piątek tegorocznego karnawału mogli po raz pierwszy bawić się w nowej świetlicy, oddanej do użytku w lutym ubiegłego roku.

Mieszkańcy osiedla ,,Stare Kamienice’’ w Ostrowie Wielkopolskim  1 marca br., w ostatni piątek tegorocznego karnawału mogli po raz pierwszy bawić się w nowej świetlicy, oddanej do użytku w lutym ubiegłego roku.

 

- Bardzo się cieszę, że dzisiaj możemy się bawić w nowej, własnej świetlicy. To dzięki działaniom nas wszystkich, zarówno członków Rady Osiedla Nr 6 ,,Stare Kamienice’’, ale także aktywności samych mieszkańców osiedla możemy się wspólnie po raz pierwszy bawić we własnym obiekcie i na pewno nie po raz ostatni. A sam obiekt będzie mógł być miejscem spotkań wszystkich mieszkańców osiedla – podkreślił w rozmowie z nami Zygmunt Banasiak, przewodniczący Rady Osiedla Nr 6 ,,Stare Kamienice’’, zarazem Radny Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego.

Henryk Janusz Olkiewicz

Henryk Olkiewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe