Ostrów: Miejskie inwestycje na stadionie

  • 01.03.2019, 19:19 (aktualizacja 04.03.2019, 19:42)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Miejskie inwestycje na stadionie
Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie sezonu żużlowego. Na stadionie trwają kolejne prace modernizacyjne, a obiekt z roku na rok staje się coraz nowocześniejszy.

Na ostrowskim stadionie cały czas prowadzone są prace modernizacyjne. W tej chwili wymieniane są bandy okalające tor. Na to zadanie z miejskiego budżetu wydane zostanie prawie 400 tysięcy złotych. Modernizowany jest też kolejny sektor - między sektorem gości a wyjazdem dla polewaczek. Zamontowanych zostanie tu około 1700 krzesełek. Prace te zakończą się latem.

- Tylko w tym roku na prace związane z remontem Stadionu Miejskiego przeznaczymy ponad 3 miliony złotych – wskazuje Beata Klimek, prezydent Ostrowa.

- Modernizacja infrastruktury sportowej to ważny element naszego programu, radni „Przyjaznego Miasta” uchwalając tegoroczny budżet w pełni poparli te stadionowe inwestycje – podkreśla Marek Śliwiński, przewodniczący Klubu Radnych „Przyjazne Miasto”.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe