Ostrów: Informatycy z ZST w Wielkiej Brytanii

  • 29.03.2017, 12:03
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Informatycy z ZST w Wielkiej Brytanii
Grupa 10 informatyków z Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczęła właśnie staże zawodowe w angielskich firmach informatycznych, w miejscowości Totnes w Wielkiej Brytanii.
Staże zawodowe realizowane są w ramach projektu Powiatu Ostrowskiego pt. „Europejskie mobilności edukacyjne uczniów szkół Powiatu Ostrowskiego”, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, a sam projekt, współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczniowie: Wojciech Kosar, Patryk Gawroński, Michał Hurny, Nikodem Kluczyk, Maciej Bączyk, Dominik Szkudłapski, Bartosz Szwarc, Patryk Szczypkowski, Paweł Skorzybót i Maciej Kryjom, wyjechali w dniu 27 marca 2017 roku, pod opieką Zbigniewa Stachurskiego - nauczyciela z ZST.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe