Powiat Kaliski: O Puchar Burmistrza Stawiszyna

  • 01.03.2019, 06:33
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: O Puchar Burmistrza Stawiszyna
W Stawiszynie odbył się VIII Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Stawiszyna.

Do turnieju przystąpiło 15 drużyn z terenu gminy jak i z gmin sąsiednich. Rozgrywki odbywały się w dwóch halach, w Stawiszynie i w Zbiersku.

Nie zabrakło nagród indywidualnych. Nagrodę za najlepszego zawodnika otrzymał Grzegorz Kuświk z drużyny HS Kalisz, najlepszym strzelcem został Mykola Zawatskyi z drużyny TEAM Stawiszyn. Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Michał Krawczyk reprezentujący drużynę Awangarda Stawiszyn. Najstarszym zawodnikiem turnieju był Piotr Pawlak grający w drużynie TEAM Stawiszyn, natomiast najmłodszym zawodnikiem był Daniel Korczyński reprezentujący drużynę ZBIERSK (16 lat).

Klasyfikacja końcowa: 1. HS Kalisz, 2. Awangarda Stawiszyn, 3. CKS Zbiersk, 4. DREWPAL Team, 5. TEAM Stawiszyn, 6. UKS Blizanów.

PP

Fot. T. Kulisz

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe