Piłka nożna: Czekają na piłkarzy. Nowy profil w VII LO SMS

  • 24.02.2019, 09:30
  • Ryszard Binczak
Piłka nożna: Czekają na piłkarzy. Nowy profil w VII LO SMS
Kaliski Klub Sportowy 1925 Kalisz, Miasto Kalisz i Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy VII Liceum Ogólnokształcącym ogłaszają nabór do klas pierwszych o profilu piłka nożna.

W minionym tygodniu odbyło się spotkanie, podczas którego ustalone zostały wszystkie szczegóły utworzenia nowego profilu kształcenia. Wzięli w nim Grzegorz Kulawinek, wiceprezydent Kalisza, Robert Trzęsała, prezes Kaliskiego Klubu Sportowego i Aneta Justyńska, dyrektorka VII LO SMS.

Otwarcie klasy sportowej to kolejny krok w stronę dobrego rozwoju naszej młodzieży. Przy ambitnych planach drużyny seniorów nieodłącznym elementem jest jakość szkolenia. Dzięki współpracy na linii szkoła-Miasto-klub zyskają wszyscy zainteresowani i mam nadzieję, że w przyszłości będziemy się cieszyć z kolejnych wychowanków KKS-u na szczeblach centralnych – powiedział prezes klubu Robert Trzęsała.

Za sportowe kształcenie licealistów odpowiedzialny będzie trener Grzegorz Kalek, który na co dzień pracuje z młodzieżą w kaliskim klubie.

– Chłopcy będą mieli 13 godzin lekcyjnych związanych z piłką nożną i 3 godziny, które spędzą na siłowni i basenie – dodaje włodarz KKS-u.

Drzwi otwarte dla wszystkich uczniów i rodziców zainteresowanych klasą sportową o profilu piłki nożnej odbędą się w czwartek, 28 lutego o godzinie 18:00. Na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania klasy odpowiadać będą pani Aneta Justyńska i Grzegorz Kalek.

Tekst i zdjęcia: Karina Zachara

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe