Piłka nożna: Pierwsza edycja Akademia Kao Cup już za nami!

  • 21.02.2019, 22:04 (aktualizacja 21.02.2019, 22:38)
  • Karolina Binek
Piłka nożna: Pierwsza edycja Akademia Kao Cup już za nami!
Akademia Piłkarska Kao z Bonikowa działa od 2017 roku. Obecnie kształtuje się w niej przeszło 50 utalentowanych dzieci. 16 Lutego w hali sportowej szkoły podstawowej w Odolanowie odbyła się pierwsza edycja Halowego Turnieju Akademia Kao Cup 2019.

W turnieju udział wzięło aż 100 dzieci. Osiem zespołów podzielonych na dwie grupy podjęło rywalizację o wspaniałe nagrody, które czekały na zwycięzców.

Wszystko rozpoczęło się od otwarcia turnieju. W oprawie dymnej zaprezentowały się wszystkie drużyny. Na scenie pojawiła się również grupa taneczna Bingo z Odolanowa. Na dzieci czekały także różne konkursy.

Zwycięstwo podczas turnieju odniosła drużyna Łużyczanki Kuźnica Grabowska z trenerem Sławomirem Szmajem na czele. Drugie miejsce przypadło Ostrovii Ostrów, a trzecie drużynie UKS ORŁY KOMORÓW. Gospodarze turnieju Akademia Piłkarska Kao również dobrze zaprezentowali się na turnieju.

Jednak nie wynik był najważniejszy. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i walka fair play. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody. Dla zespołów, które znalazły się na podium czekały również puchary. Nagrodzone zostały również wyróżniające się dzieci na turnieju. Wybraliśmy kolejno najlepszego zawodnika, zawodniczkę, bramkarza, króla strzelców oraz króla żonglerki.

- Wydaje nam się, że stanęliśmy na wysokości zadania. Turniej był dla nas czymś wyjątkowym. Na pewno zapamiętamy ten dzień na długo. Cieszymy się, że mogliśmy dać po raz kolejny dużo radości zarówno naszym dzieciom, jak i przyjezdnym drużynom. Zebraliśmy pozytywne komentarze odnośnie organizacji i ogromnego profesjonalizmu z naszej strony. To cieszy i napawa optymizmem przed kolejnymi celami, jakie sobie postawiliśmy. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji pierwszej edycji Halowego Turnieju Akademia Kao Cup 2019 - podsumował założyciel Akademii Piłkarskiej Kao z Bonikowa Karol Płokarz

Karolina Binek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe