Tenis stołowy: Mistrzostwa Wielkopolski seniorek i seniorów

  • 20.02.2019, 09:11
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Mistrzostwa Wielkopolski seniorek i seniorów
Luboński Klub Sportowy Luvena Luboń był gospodarzem tegorocznych Mistrzostw Wielkopolski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym.

Do Lubonia zawitali najlepsi tenisiści stołowi województwa wielkopolskiego. Wśród najlepszych 32 tenisistów była piątka zawodników Tajfun Ostrów Wielkopolski. Tenisiści stołowi Tajfuna startowali w grach singlowych, w grach deblowych i mieszanych. Mistrzostwa stały na wysokim poziomie sportowym, większość pojedynków była bardzo zacięta, a o zwycięstwie decydowały detale. Najlepszą formę i odporność psychiczną w mistrzostwach zaprezentował zawodnik Ochmana Raszków Adrian Spychała, który zwyciężył w grze pojedynczej.

Zawodnicy Tajfuna po raz kolejny potwierdzili przynależność do ścisłej czołówki województwa wielkopolskiego zajmując odpowiednio miejsca: Krzysztof Katafiasz - 4 miejsce, Mateusz Kowal - 7 miejsce, Bartosz Polus - 9 miejsce, Mateusz Margraf - 17 miejsce, Łukasz Kuźniak - 21 miejsce. W grach deblowych Bartek Polus wraz z zawodnikiem z Opalenicy Mateuszem Krawczykiem wywalczyli brązowy medal mistrzostw, a Krzysztof Katafiasz wraz z zawodniczką Joanną Maślak z klubu Orlęta Czacz wywalczyli 5 miejsce.

Szczegółowe wyniki mistrzostw są dostępne na stronie Wielkopolskiego Związku Tenisa Stołowego.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe