Ostrów: ZUS zaprasza na szkolenia

  • 15.02.2019, 12:29
  • Ryszard Binczak
Ostrów: ZUS zaprasza na szkolenia
Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na bezpłatne szkolenia.

Jedną ze zmian, które weszły z życie od stycznia 2019 r. było wprowadzenie projektu e-akta, czyli skrócenie okresu przechowywania dokumentacji kadrowo-płacowej z 50 na 10 lat. Zmiana ta pociągnęła za sobą konieczność przekazywania do ZUS więcej informacji w dokumentach ubezpieczeniowych. Zakład Ubezpieczeń Społecznych dostosował również program Płatnik i aplikację e-Płatnik do nowych przepisów. W związku z powyższym szkolenia dotyczyć będą nowych zasad przechowywania akt pracowniczych.

 

Spotkania nt. „e-akta - skrócenie okresu przechowywania akt pracowniczych i ich elektronizacja” odbędą się 20 i 22 lutego br., o godz. 12.00, w Centrum Szkolenia, I piętro, sala 106, Oddziału ZUS w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Wysocka 1b.

Zgłoszenia przyjmowane są - telefonicznie - nr tel. 62-73 57 115, a także na dowolnym stanowisku Sali Obsługi Klientów. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe