Ostrów: Nagrody dla sportowców - zgłoszenia

  • 16.02.2019, 07:33
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Nagrody dla sportowców - zgłoszenia
Wydział Edukacji i Sportu, Referat Sportu Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim prosi o pisemne przedstawienie osób (trenerów, zawodników, drużyn), którzy w 2018 roku osiągnęli wysokie wyniki sportowe.

Na podstawie uchwały Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego Nr XIV/160/2011 z dnia 29 listopada 2011 roku ilekroć w uchwale jest mowa o:
- wysokim wyniku sportowym we współzawodnictwie sportowym międzynarodowym - należy przez to rozumieć udział zawodnika lub drużyny w Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, Pucharach Świata, Mistrzostwach Europy, Pucharach Europy, Paraolimpiadach.
- wysokim wyniku sportowym we współzawodnictwie sportowym krajowym - należy przez to rozumieć uzyskanie przez zawodnika lub drużynę od pierwszego do ósmego miejsca w klasyfikacjach na Mistrzostwach Polski, w Pucharze Polski, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Przez współzawodnictwo sportowe o tytuł Mistrza Polski oraz Puchar Polski należy rozumieć zawody organizowane przez Polskie Związki Sportowe. W przypadku zgłaszania drużyn prosimy o wyszczególnienie kapitana oraz przedstawienie imiennego składu zespołu.

Wniosek  należy złożyć w Referacie Obsługi Mieszkańców (na parterze Urzędu Miejskiego) w terminie do dnia 22.02.2019 roku na druku stanowiącym załącznik nr 1 (część 1 i 2) do Uchwały  Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego Nr XIV/160/2011 z dnia 29 listopada 2011 roku dotyczącej przyznania nagród i wyróżnień za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe