Ostrów: Walentynki inne niż zwykle...

  • 14.02.2019, 17:42
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Walentynki inne niż zwykle...
W dzisiejszym dniu odbył się finał akcji „ZAKOCHANI W KUNDLACH”. Udało się zebrać łącznie około 700 kg karmy, 10 smyczy, 20 kocy, 1 budkę dla kota i wiele innych akcesoriów.

Młodzież odwiedziła schronisko i wyprowadzała pieski na spacer. 
- Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy pomóc - mówią młodzi ludzie biorący udział w akcji. - Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcje, a szczególnie Kasi Binek, która zainicjowała zbiórkę swoim pomysłem. Jesteście wielcy! Każda najmniejsza rzecz stała się dużym wsparciem dla schroniska i dowodem, że ostrowianie potrafią pomagać.
Tego wyjątkowego dnia młodzi ludzie nie zapomnieli również o mieszkańcach naszego miasta! 
- Każdy członek naszego wolontariatu rozdał parędziesiąt cukierków z miłymi sentencjami przechodniom na ostrowskim rynku - mówią. - Mamy nadzieje, że udało nam się umilić państwa dzień. Dziękujemy, że jesteście z nami! #ostrówlubimypomagac.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe