Kalisz: Miasto chce przenieść kupców z targowiska przy Tęczy

  • 28.03.2017, 09:56 (aktualizacja 28.03.2017, 10:08)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Miasto chce przenieść kupców z targowiska przy Tęczy google maps
Targowisko przy Galerii Tęcza Kalisz ma zostać przeniesione na targowisko przy ul. 3 Maja. Barbara Gmerek zaprasza na spotkanie w tej sprawie.

Targowisko przy Galerii Tęcza Kalisz – to temat spotkania, które odbędzie się we wtorek,

4 kwietnia, o godz. 12 w Sali Recepcyjnej Ratusza. ‒ Zapraszamy wszystkich kupców zainteresowanych przyszłością obu targowisk: przy Tęczy, a także na ulicy 3 Maja – mówi wiceprezydent Barbara Gmerek.

Jak podkreślają władze Kalisza, rozmowy mają dotyczyć koncepcji przeniesienia targowiska zlokalizowanego przy Tęczy, na plac targowy przy ulicy 3 Maja. ‒ To z wielu względów najlepsze rozwiązanie – mówi Barbara Gmerek, wiceprezydent Kalisza. – Targowisko przy ul. 3 Maja znajduje się w niewielkiej odległości od Nowego Rynku, więc trudno w tym przypadku mówić o jakichś utrudnieniach dla klientów kupców handlujących przy Tęczy. Dyskusja dotycząca tego tematu trwa od wielu lat. Jedno jest pewne: ciężko zaakceptować wygląd Nowego Rynku w aktualnej postaci. To centrum miasta, jego reprezentacyjna część, która może zostać zagospodarowana estetycznie, zgodnie ze starannie przygotowaną koncepcją.

Władze miasta pragną, żeby na spotkanie przybyli kupcy zarówno spod Tęczy, jak i z 3 Maja. – Zapraszam i mam nadzieję, że wspólnie wypracujemy najkorzystniejszą dla Miasta i handlujących koncepcję – dodaje wiceprezydent Barbara Gmerek.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 4 kwietnia, o godzinie 12, w Sali Recepcyjnej kaliskiego Ratusza.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe