Ostrów: O hejcie z prezydentem

  • 12.02.2019, 07:10
  • Ryszard Binczak
Ostrów: O hejcie z prezydentem
O tym czym jest hejt, skąd się bierze i jak sobie radzić rozmawiała z młodzieżą szkolną prezydent Ostrowa Beata Klimek. Spotkania kierowane były do uczniów klas gimnazjalnych oraz klas ósmych szkół podstawowych.

Śmierć prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, sprawiła, że wiele osób poczulo się zagubionych i bezradnych wobec rozgrywających się wydarzeń. Jak się okazało hejt to także ważny temat także dla młodych ludzi, którzy nie tylko dostrzegają ten problem, ale także traktują go jako nieodłączny element życia.
- Z rozmów z młodymi ludźmi wiem, że ten hejt towarzyszy im na co dzień - mówi prezydent Beata Klimek. - Rozmawiają o tym problemie niezwykle dojrzale i potrafią diagnozować skąd się bierze. Zwrócili jednak także uwagę na to, że to co dla nich jest problem, co dotyka ich wrażliwości, często przez dorosłych jest bagatelizowane jako problemy błache. Dlatego tak ważne jest, aby rodzice rozmawiali z dziećmi o tym, co ich niepokoi i w porę reagowali.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe