Ostrów: Kolejni partnerzy miejskich programów

  • 08.02.2019, 10:19 (aktualizacja 10.02.2019, 11:00)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Kolejni partnerzy miejskich programów
10. nowych partnerów przystąpiło do miejskich programów Ostrowska Karta Seniora (OKS), Ostrowska Karta Rodziny 3+ (OKR), Ostrowska Karta Przedsiębiorcy (OKP).

W ostrowskim ratuszu podpisane zostały porozumienia z przedsiębiorcami, którzy zaproponowali zniżki na oferowane przez siebie towary i usługi dla seniorów, rodzin wielodzietnych oraz innych przedsiębiorców działających na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i posiadających Ostrowską Kartę Przedsiębiorcy. Nowi partnerzy oferują beneficjentom programów zniżki m.in. na usługi gastronomiczne, finansowe, ubezpieczeniowe, instalatorskie, produkty ogrodnicze, okulary i akcesoria optyczne, wyposażenie sypialni.
Ostrowski urząd do tej pory wydał  9750 kart seniora, a do programu przystąpiło 188 partnerów. To rewelacyjny wynik zważywszy, że program działa dopiero od lipca 2015 roku. Kartę Rodziny 3+ wydano 4150 razy, a w programie uczestniczy już 218 partnerów. Do najmłodszego programu dedykowanego lokalnym przedsiębiorcom czyli Ostrowskiej Karty Przedsiębiorcy od 2017 roku przystąpiło 59 firm.
- To ogromna przyjemność poznać tak przedsiębiorcze osoby, które postanowiły wesprzeć swoją działalnością mieszkańców naszego miasta. Bardzo dziękuję, że przyłączyliście się Państwo do naszych programów, bo dzięki tej współpracy ich oferta staje się bardzo szeroka i jeszcze bardziej atrakcyjna – mówiła podczas podpisania porozumień Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Nowi partnerzy: https://umostrow.pl/aktualnosci/3143-kolejni-partnerzy-miejskich-programow.html

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe