FAŁSZYWY ALARM

  • 07.02.2019, 14:30
  • Henryk Olkiewicz
loadingŁaduję odtwarzacz...
W nocy z 6 na 7 lutego br. jedna z mieszkanek ostrowskiego Domu Kombatanta przy ul. Komuny Paryskiej 14 wezwała Państwową Straż Pożarną do budynku, twierdząc, że w którymś z pomieszczeń budynku wydobywa się czad, lub się pali.

FA ŁSZYWY ALARM

 

W nocy z 6 na 7 lutego br. jedna z mieszkanek ostrowskiego Domu Kombatanta przy ul. Komuny Paryskiej 14 wezwała Państwową Straż Pożarną  do budynku, twierdząc, że w którymś z pomieszczeń budynku wydobywa się czad, lub się pali.

 

Strażacy po przyjechaniu na miejsce wezwania i dokładnym sprawdzeniu korytarzy Domu Kombatanta nie stwierdzili żadnego zadymieni, czy jakichkolwiek innych źródeł ognia. Wzywająca straż pożarną, to jedna z mieszkanek tego obiektu

Był to więc jeden z fałszywych alarmów pożarowych, jakie zdarzają się ostrowskim strażakom.

 

Henryk Janusz Olkiewicz

Henryk Olkiewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe