Karate: Zgrupowanie kadry w Ostrowie

  • 08.02.2019, 16:41 (aktualizacja 10.02.2019, 11:03)
  • Ryszard Binczak
Karate: Zgrupowanie kadry w Ostrowie
W Ostrowie odbyło się pierwsze inauguracyjne zgrupowanie kadry ,,J.K.As Polish Team", funkcjonującej w ramach organizacji J.K.As Poland Karate Shotokan.

Podczas trwającego dwa dni zgrupowania uczestnicy nie tylko dowiedzieli się o powołaniach na poszczególne turnieje, które rozgrywane będa za granicą, ale także była to okazja do wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z kolejną potężną dawką wiedzy. Gościem zgrupowania był prezes Centrum Rozwoju Komunalnego Bartosz Ziółkowski. 
- Cieszę się, że to właśnie Ostrów Wielkopolski był  gospodarzem tego zgrupowania kadry - mówi Bartosz Ziółkowski. - To kolejny przykład, że nasze miasto to świetne miejsce dla sportu dzieci i młodzieży. To radość i duma widzieć młodych sportowców z orzełkiem na piersi. Gratuluję i dziękuję organizatorom z Piotrem Kuźmą na czele, trenerom, rodzicom, a przede wszystkim uczestnikom - młodym kadrowiczom i ostrowskiemu klubowi Karate T. Kuźma.
Warto w tym miejscu przypomnieć, że spółka CRK wspiera różnego rodzaju imprezy sportowe  w mieście w ramach programu grantowego na sport dzieci i młodzieży. Organizuje także spotkania edukacyjne dla najmłodszych mieszkańców Ostrowa. Jedna z takich edukacyjnych akcji odbyła się w  Ostrowskim Zakładzie Ciepłowniczym pod hasłem ,, Poznaj ostrowską zieloną energię". Dzieciom pokazano wytwarzanie własnej ekologicznej energii do zasilania autobusów elektrycznych.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe