×

Powiat Ostrowski: Nowy samochód dla policji

  • 08.02.2019, 07:01
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Nowy samochód dla policji
W Banku Spółdzielczym odbyło się doroczne spotkanie sprawozdawcze Komisariatu Policji w Raszkowie za rok 2018, które było również okazją do poświęcenia nowego samochodu Hyundai i20.

Na uroczystość przybyli: burmistrz Raszkowa Jacek Bartczak, zastępca wójta gminy Ostrów Wielkopolski Antoni Hadryś, komendant powiatowy policji w Ostrowie mł. insp. Piotr Wilkowski, komendant komisariatu policji w Raszkowie asp. sztab. Piotr Gmurowski, ksiądz proboszcz z parafii Skrzebowa Rafał Kryś oraz policjanci z gmin Raszków i Ostró., których służba związana jest z komisariatem w Raszkowie. Ksiądz Rafał Kryś poświęcił samochód oraz modlił się za osoby, które będą z niego korzystały. Kluczyki do nowego Hyundaia burmistrz Jacek Bartczak przekazał sierż. sztab. Pawłowi Koralewskiemu. Na zakup nowego samochodu gmina Raszków przekazała kwotę 23 tys. zł. To już trzeci samochód, w zakup którego włączyła się gmina.

- Mam nadzieję, że dzięki zakupionemu pojazdowi zwiększy się bezpieczeństwo mieszkańców - powiedział burmistrz Jacek Bartczak.

 

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Is
Is 08.02.2019, 08:54
To świętego auta nr można rozbić

Pozostałe