Ostrów: Premiera nowej pracowni OCK

  • 06.02.2019, 08:30 (aktualizacja 06.02.2019, 08:45)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Premiera nowej pracowni OCK
Ostrowskie Centrum Kultury zaprasza na premierowy spektakl swojej nowej pracowni - Teatru Tańca ,,Schronienie". W sobotę, 23 lutego, o godz. 18.00 zaprezentowany zostanie spektakl ,,Pryncypium".

- Pryncypium to najważniejsza dla kogoś wartość. Łatwiej jest nam mowić o tym co w ludziach jest złe a ciężej jest zajrzeć w głąb siebie i dostrzec to co w nas dobre. Po długim procesie pełnym rozważań na temat nas samych, po rozmowach wywołujących ogrom refleksji, po ewolucji jaka dokonywała się z tygodnia na tydzień finalnie powstała oficjalna wersja naszego najnowszego spektaklu. Chcemy dać wam to co w nas najlepsze jednocześnie zadając pytanie co dzieje się z naszego punktu widzenia z dobrą stroną człowieka pod wpływem sytuacji i warunków panujących w dzisiejszym świecie. Chcemy wyrazić co czujemy gdy widzimy straty jakie dokonują się na naszych oczach. Zorganizowaliśmy z tej okazji BAL, na który was wszystkich zapraszamy. Bo przecież „ŻYCIE TO BAL NAJDŁUŻSZY NA JAKI NAS PROSZĄ”… - zapowiadają twórcy. 
Bilety w cenie 5 zł dostępne w kasie OCK.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe