Ostrów: Zakochani w kundlach

  • 05.02.2019, 12:03
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zakochani w kundlach
Zapraszamy do zaangażowania się w nietypowe walentynki!

Z okazji tegorocznego święta zakochanych grupa uczniów, uczestniczących w wolontariacie pedagogicznym ze Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych i Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej wychodzi z inicjatywą pomocy dla schroniska dla psów. Uczniowie stwierdzili, że w tym dniu należy pamiętać nie tylko o ludziach, ale również o naszych czworonożnych przyjaciołach. 
- Zbieramy karmę, koce, miski, smycze i inne akcesoria, które mogą się przydać w schronisku - mówi Szymon Matyskiewicz, koordynator wolontariatu pedagogicznego. - Prosimy dostarczać wszystkie te skarby do 13 lutego, do pokoju nauczycielskiego Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych od godziny 8.00 do 15.00. Finał akcji odbędzie się 14 lutego. 
Wiemy, że uczniowie przygotowują również inną akcje dla mieszkańców naszego miasta związaną z tym szczególnym dniem, ale dziś nie chcą zdradzać szczegółów. Będziemy państwa informować na bieżąco.

Ryszard Binczak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe