Kalisz: Rada Seniorów w nowym składzie

  • 29.01.2019, 08:26
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Rada Seniorów w nowym składzie
Prezydent Kalisza Krystian Kinastowski spotkał się z Kaliską Radą Seniorów.

Włodarz miasta wręczył nominacje nowym przedstawicielom, którzy będą reprezentować Radę Miasta Kalisza - Karolinie Pawliczak, wiceprzewodniczącej RM i radnemu Leszkowi Ziąbce.
Podczas posiedzenia, pierwszego w nowej kadencji, Kaliska Rada Seniorów przedstawiła swoje plany i zamierzenia na bieżący rok.
- Problem starzenia się społeczeństwa dotyczy nas wszystkich, dlatego polityka senioralna jest tak ważna – zaznaczył Krystian Kinastowski. - Jestem przekonany, że wspólnie będziemy mogli zrealizować wiele przedsięwzięć.
Kaliska Rada Seniorów to organ o charakterze doradczym i opiniotwórczym. Jej zadaniem jest konsultowanie pomysłów dotyczących aktywności seniorów, ale także zgłaszanie własnych inicjatyw.
W skład Rady wchodzi 11 osób, są to przedstawiciele kaliskich seniorów, przedstawiciele Rady Miasta Kalisza oraz Urzędu Miasta: Barbara Bartosik, Zdzisława Grajek, Marian Kruk, Grażyna Mazurek, Zdzisław Mikołajczak, Marianna Wasiak, Karolina Pawliczak, Leszek Ziąbka, Krystyna Krzywda, Tomasz Rogoziński.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe