Ostrów: Wtajemniczenie z Przemkiem Kossakowskim

  • 29.01.2019, 07:27
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Wtajemniczenie z Przemkiem Kossakowskim
Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego zaprasza na spotkanie z człowiekiem od zadań specjalnych, Przemkiem Kossakowskim. Spotkanie odbędzie się w środę, 6 lutego. o godz. 18.00 w Czytelni Biblioteki Głównej przy ul. Wolności.

Przemysław Kossakowski jest postacią nietuzinkową. Jego barwne życie nadaje się za pewne na scenariusz całkiem dobrego filmu. A wszystko za sprawą faktu, iż uwielbia zadania specjalne. Jest wielbicielem między innymi malarstwa flamandzkiego, baletu, boksu, czy też hip hopu made in Poland. Ukoronowaniem jego starań edukacyjnych były studia w Instytucie Plastyki na Wydziale Wychowania Artystycznego WSP. W programie „Kossakowski. Inicjacja” udowodnił, że nie boi się zadań specjalnych, których wymienić by można niezwykle wiele.

Dzięki swej odwadze Przemek Kossakowski został na przykład jednym z największych znawców praktyk rozmaitych jasnowidzów, uzdrowicieli i szamanów. Jego program zatytułowany “Kossakowski. Szósty zmysł”, emitowała telewizja TTV. Ale nie było tak przecież zawsze – Przemek Kosakowski był do stosunkowo niedawna przede wszystkim zawodowym malarzem, człowiekiem grafiki oraz rysunku. Zdecydował się jednak na przedsięwzięcie, z którego wkrótce zasłynął, zwłaszcza jako osobliwy tester medycyny niekonwencjonalnej, jak również przyjmując inne role, przykładowo bezdomnego lub testera wynalazków jak na przykład tabletka gwałtu. Zatem Przemek Kossakowski ma za sobą potężną dawkę doświadczeń, osobliwych rytuałów i zjawisk paramedycznych. Za sprawą tego, Kossakowski pokazał telewidzom rozmaitość praktyk dostępnych na przykład za polską wschodnią granicą.

(źródło: zyciorysy.info)

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe