Powiat Kaliski: ''Widzew to my ''

  • 27.03.2017, 11:28
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: ''Widzew to my ''
Trzy pokolenia wiernych kibiców Widzewa, w sumie 160 osób, trzema autokarami wyruszyli z Opatówka na historyczny mecz klubu RTS Widzewa połączony z otwarciem nowo wybudowanego stadionu w Łodzi.
Piłkarze Widzewa zwycięstwem otworzyli swój stadion. Gola w 23 minucie spotkania zdobył Mateusz Michalski, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Dawid Mąka. Widzew wygrał 2:0. Dla nas skromnych i wiernych kibiców, którym przyświeca motto ''Nigdy nie zostaniesz sam '' były to chwile wrażeń, wzruszeń oraz chluby. W tym dniu dzieci z klubu KS Opatówek, ich rodzice, członkowie ''Klubu 100'' oraz pozostali uczestnicy wyjazdu mogli przeżyć niezapomniane chwile, wspólnie bawić się na nowo otwartym stadionie wśród kibiców i zawodników. Pomimo niesprzyjającej aury, atmosfera i serca były gorące. Doping kibiców, jaki towarzyszył w trakcie meczu na długo zapadnie w pamięci kibiców z Opatówka. Mali zawodnicy z klub KS Opatówek mogli przeżyć swój pierwszy mecz na żywo w tak fantastycznej atmosferze. Dla nich, być może przyszłych piłkarzy, była to żywa lekcja sportu, na której gościem specjalnym była legend polskiej piłki nożnej Zbigniewem Boniek - były zawodnik Widzewa. Ale nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie oddany wieloletni kibic Widzewa - Piotr Stasiak, który podjął się trudu organizacji wyjazdu i zakupu biletów, których zdobycie nie było łatwe.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe