Powiat Kaliski: Aktywne ferie w gminie Opatówek

  • 25.01.2019, 08:15
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Aktywne ferie w gminie Opatówek
Przygotowane w gminie Opatówek, na czas ferii zimowych zajęcia sportowe, edukacyjne i kulturalne cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Wiele dzieci i młodzieży skorzystało z tej formy spędzenia czasu.

- Uśmiechnięte twarze dzieci, ferie na wesoło i sportowo, spotkania koleżanek i kolegów w hali sportowej na dmuchańcach i nie tylko - oto nam właśnie chodziło. Z pewnością Gmina Opatówek w kolejnych latach będzie kontynuowała sprawdzone formy aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży - informuje sekretarz gminy Opatówek Krzysztof Dziedzic.

Przypomnijmy, iż wszystkie placówki gminy Opatówek: Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz szkoły wspólnie z Urzędem Miejskim Gminy Opatówek przygotowały w tym roku niezwykle bogatą i atrakcyjną ofertę na ten feryjny czas.

- Rozumiemy, że zmiany pokoleniowe i technologiczne sprawiły, iż każdy z nas, w szczególności dzieci i młodzież, bardzo dużo czasu spędza na tzw. kanapie, przy iphonie, komputerze, tablecie, telewizji dlatego też tym bardziej stawiamy na zajęcia ruchowe, aby odpoczynek był zrównoważony, by choć na chwilę oderwać się od multimediów - wyjaśnia Krzysztof Dziedzic.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anka
anka 25.01.2019, 11:01
genialna zabawa nie tylko na ferie

Pozostałe