Kalisz: Kancelaria z nowym szefem

  • 24.01.2019, 11:39
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Kancelaria z nowym szefem
Marcin Cieloszyk objął funkcję naczelnika Kancelarii Prezydenta Miasta Kalisza. Zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych, obsadzenie stanowiska odbyło się na zasadzie przeniesienia z innej jednostki organizacyjnej miasta.

Marcin Cieloszyk jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Przez 8 ostatnich lat pracował w Miejskim Zarządzie Dróg i Komunikacji, 4 lata na stanowisku z-cy dyrektora, a w kolejnych jako główny specjalista ds. zamówień publicznych. Wcześniej, przez ponad 5 lat był audytorem w Urzędzie Miasta Poznania (posiada certyfikat audytora wewnętrznego).
Jako szef nowo utworzonej Kancelarii zajmie się głównie koordynacją pracy wszystkich wydziałów i jednostek organizacyjnych podległych bezpośrednio prezydentowi miasta, w celu skutecznej realizacji najważniejszych planów i zadań zapowiadanych przez niego w kampanii wyborczej. Swoje doświadczenie wykorzysta także w zakresie nadzoru stanowisk ds. audytu i kontroli, które włączone zostały w struktury Kancelarii Prezydenta Miasta.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe