Sport: Mistrzostwa Wielkopolski Taekwon-do

  • 21.01.2019, 08:09
  • Ryszard Binczak
Sport: Mistrzostwa Wielkopolski Taekwon-do
W Opatówku rozegrano VIII Mistrzostwa Wielkopolski Taekwon-do ITF. Zawody zgromadziły ponad 300 uczestników z całej Polski.

Do Opatówka dotarli reprezentanci miast: Dzierżoniowa, Świdnicy, Bielawy, Pilawy Górnej, Bełchatowa, Zduńskiej Woli, Sieradza, Łodzi, Pajęczna, Mykanowa, Opatówka, Kalisza i Krotoszyna. Turniej w Opatówku rozegrany był na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy z kategoriach wiekowych od 4 do 18 lat startowali w następujących konkurencjach: Light Contact, Semi Hogo, Układy Formalne, Techniki Specjalne oraz najmłodsi w technikach szybkości i walk Kalaki.

 

Organizatorem turnieju był Sportowy Klub Taekwon - do Silla z trenerem Kazimierzem Kurzawskim oraz Łukaszem Chmielewskim na czele. Nad zawodami patronat honorowy sprawował burmistrz gminy Opatówek.

 

Zdjęcia: Sportowy Klub Taekwon - do Silla

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe