×

Powiat Kaliski: Stutysięczny klient zarejestrował pojazd w Wydziale Komunikacji

  • 20.01.2019, 06:00
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Stutysięczny klient zarejestrował pojazd w Wydziale Komunikacji
Stutysięczny klient dokonał rejestracji pojazdu w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Kaliszu.

Jerzy Sobieszkoda, mieszkaniec gminy Żelazków, otrzymał okazjonalny dyplom oraz zestaw gadżetów, które węczyli wicestarosta kaliski Zbigniew Słodowy oraz dyrektor Wydziału Komunikacji Jerzy Majas.
Przypomnijmy, że Wydział Komunikacji znajduje się obecnie w skrzydle wschodnim Starostwa Powiatowego w Kaliszu. Przenosiny do nowej siedziby nastąpiły w marcu 2017 roku. Dzięki temu, Wydział Komunikacji zyskał nowe oblicze i sporo nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest m.in. Elektroniczny System Kolejkowy, który zlicza klientów rejestrujących pojazdy.
Po niespełna dwóch latach funkcjonowania wydziału w nowej siedzibie, doszło do wyjątkowego wydarzenia. Pracownicy obsłużyli bowiem stutysięcznego klienta. Na ten moment przygotowani byli wicestarosta kaliski Zbigniew Słodowy oraz dyrektor Wydziału Komunikacji Jerzy Majas, którzy oprócz złożenia uroczystych gratulacji wręczyli mieszkańcowi gminy Żelazków pamiątkowy dyplom i zestaw gadżetów.
MM

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe