Powiat Kaliski: Konkurs ,,i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski"

  • 15.01.2019, 08:02
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Konkurs ,,i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski"
Firma HHO-POWER prowadzona przez pracownika starostwa powiatowego w Kaliszu, Damiana Michalaka, zwyciężyła w konkursie o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego ,,i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski".

Ogłoszenia laureatów konkursu dokonał Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak. Konkurs zorganizował Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Firma prowadzona przez Damiana Michalaka już od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem i sprzedażą instalacji wodorowych, które skutecznie wspomagają pracę silnika i wydatnie wpływają na obniżenie poziomu zużycia paliwa. Kapitułę konkursu przekonała ,,Instalacja wodorowa do silników spalinowych diesla" . Oprócz firmy HHO-POWER w konkursie wyłonione zostały jeszcze trzy podmioty: Solar Networks Sp. z o.o., Fabryka Maszyn Spożywczych SPOMASZ Pleszew S.A. oraz Zylia Sp. z o.o. Laureaci otrzymali nagrody finansowe w wysokości 30 000 PLN.
Celem konkursu jest m.in. promowanie regionalnych przedsiębiorstw stosujących innowacyjne rozwiązania.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe