×

Ostrów: Podziękowanie za służbę w policji

  • 14.01.2019, 14:11
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Podziękowanie za służbę w policji
W Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę asp. sztab. Henryka Kucharskiego, zastępcy naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.

W ostrowskiej komendzie w obecności kadry kierowniczej jednostki uroczyście dziękowano za długoletnią służbę asp. sztab. Henrykowi Kucharskiemu - zastępcy naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego, który 10 stycznia br. pożegnał się z mundurem policjanta.
Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Piotr Wilkowski, podczas uroczystości, podziękował asp. sztab. Henrykowi Kucharskiemu za wzorową, długoletnią służbę, podkreślając jego olbrzymie doświadczenie i kompetencje, które wykorzystywał w codziennej pracy, przede wszystkim angażując się w zapewnienie bezpieczeństwa na rzecz ruchu drogowego. Szef ostrowskich policjantów życzył odchodzącemu zastępcy zdrowia, spełniania marzeń i realizacji pasji, które do tej pory musiały ustępować miejsca służbie.
Asp. sztab. Henryk Kucharski pełnił służbę w policji od lipca 1992 roku. Przez większość lat służby związany był z Wydziałem Ruchu Drogowego.
Pełniącym obowiązki zastępcy naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego został asp. Sławomir Frąszczak.
KPP Ostrów

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe