×

Ostrów: Ostrów kuźnią talentów

  • 13.01.2019, 07:00
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Ostrów kuźnią talentów
Już po raz kolejny nasi najmłodsi mieszkańcy udowodnili, iż w Ostrowie talentów nie brakuje. Można się było o tym przekonać podczas konkursu wokalnego „Wspólne Kolędowanie”, który odbył się w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych.

W konkursie tym rodzice, nauczyciele, uczniowie szkół podstawowych i przedszkoli wspólnie śpiewali kolędy i pastorałki. Pod koniec, przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Szymon Matyśkiewicz wręczył laureatom drobne upominki.

- Jestem pełen podziwu dla umiejętności wokalnych naszych najmłodszych mieszkańców, którzy wspaniale reprezentowali przedszkola i szkoły, do których uczęszczają, a także ich rodziców którzy zgodnie wpisali się w moja ulubiona zasadę wychowawcza - przykład idzie z góry - mówi radny Szymon Matyśkiewicz (,,Przyjazne Miasto''). - Cieszę się ze mogłem uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, które połączyło pokolenia mieszkańców naszego miasta dając im niesamowita satysfakcję i radość.

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe