×

Powiat Kaliski: Adrian Młynek ze stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • 11.01.2019, 12:14 (aktualizacja 11.01.2019, 20:22)
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Adrian Młynek ze stypendium Prezesa Rady Ministrów
Adrian Młynek z Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku odebrał stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Uroczystego przekazania oficjalnego listu gratulacyjnego od Premiera Mateusza Morawieckiego dokonał w grudniu ubr. wicedyrektor Kuratorium Oświaty w Poznaniu Delegatura w Kaliszu, Zbigniew Taranek.
Adrian Młynek obecnie jest uczniem klasy trzeciej technikum i uczy się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Stypendium otrzymał za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018 i na zakończenie klasy drugiej uzyskał najwyższe wyniki w nauce spośród wszystkich uczniów w szkole, jego średnia wyniosła 5,39. Należy dodać, że Adrian jest uczniem bardzo sumiennym, pracowitym, chętnie uczestniczy w działaniach na rzecz klasy i szkoły. Wyróżnia się wysoką kultura osobistą.
TT

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe