XX SPOTKANIE NOWOROCZNE SAMORZĄDOWCÓW POWIATU OSTROWSKIEGO

  • 09.01.2019, 15:51 (aktualizacja 09.01.2019, 16:06)
  • Henryk Olkiewicz
loadingŁaduję odtwarzacz...
6 stycznia br. w Skalmierzycach odbyło się jubileuszowe XX Spotkanie Noworoczne Samorządowców Powiatu Ostrowskiego, w którym udział wzięli przedstawiciele władz parlamentarnych Sejmu i Senatu RP, a także samorządowcy z terenu Powiatu Ostrowskiego.

XX SPOTKANIE NOWOROCZNE SAMORZĄDOWCÓW POWIATU  OSTROWSKIEGO

 

6 stycznia br. w Skalmierzycach odbyło się jubileuszowe XX Spotkanie Noworoczne Samorządowców Powiatu Ostrowskiego, w którym udział wzięli przedstawiciele władz parlamentarnych Sejmu i Senatu RP, reprezentowanych przez posłów Tomasza Ławniczaka i Jarosława Urbaniaka oraz senatora Łukasza Mikołajczyka, władz Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego, który reprezentował Krzysztof Grabowski, wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, także Marlena Maląg, prezesa PFRON. W spotkaniu, którego gospodarzem był Łukasz Walczak,burmistrz Gminy i Miasta Skalmierzyce udział wzięli samorządowcy Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim z Pawłem Rajskim, ostrowskim starostą na czele, a także przedstawiciele gminnych samorządów z terenu powiatu ostrowskiego.

Spotkanie prowadziła Maria Byzia, a artystyczną oprawę dała Skalmierzycka Orkiestra Dęta, która zainaugurowała spotkanie, jak i w części artystycznej dała dla przybyłych gości koncert, w trakcie którego publiczność mogła podziwiać wykonawczy kunszt orkiestry.

Kamera i montaż  Henryk Janusz Olkiewicz

Henryk Olkiewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe